Aktualności

Na 100-lecie Niepodległej

Ten ważny jubileusz naszego państwa skłania do refleksji. Pierwsza, jaka mi przychodzi na myśl, to ta, że znałem i dobrze pamiętam wielu ludzi , którzy czynnie uczestniczyli w walce o realizację tego wiekopomnego dzieła.

CZYTAJ DALEJ >


Wspomnienie o byłym dyrektorze ZSR w Białej Piskiej Janie Nowakowskim

3 stycznia 2018 roku w wieku 91 lat zmarł Jan Nowakowski, były dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Białej Piskiej. To jeden z nielicznych już dziś pionierów oświaty rolniczej na Warmii i Mazurach.

CZYTAJ DALEJ >


Z żałobnej karty. Pamięci Janka Milewskiego, absolwenta naszej szkoły z 1964 r.

7 lutego 2018 r. w Ornecie odbył się pogrzeb Janka Milewskiego, absolwenta naszej szkoły z 1964 roku. W tej smutnej uroczystości oprócz Jego rodziny, przyjaciół i sąsiadów uczestniczyła również grupa jego kolegów ze szkoły. W imieniu społeczności szkolnej Zmarłego pożegnał Andrzej Gralczyk.

CZYTAJ DALEJ >


Z żałobnej karty. Pamięci Mieczysława Lipki, absolwenta naszego Technikum z 1966 roku.

6 grudnia br. w Jedwabnie pow. Szczytno odbył się pogrzeb Mieczysława Lipki, który uczył się w naszej szkole w latach 1961-1966. Oprócz rodziny, licznych przyjaciół i sąsiadów w uroczystej ceremonii pogrzebowej wzięła udział jego koleżanka z klasy szkolnej Basia Korwell-Dawid i koledzy Bronek Pawliszyn, Michał Bukowski i Genek Kaczmarczyk.

CZYTAJ DALEJ>

 


Reklamy

Ta strona ma następujące podstrony.